O nas

10989470_696026773875624_1916022322970128636_n

Gdy spotykają się trzy osoby z zupełnie innych światów, może dojść do dwóch sytuacji – zupełnego braku akceptacji, empatii i sympatii. Może zdarzyć się również tak, że osoby, które niegdyś spoglądały na siebie niełaskawym okiem, nagle zaczynają wymieniać poglądy, myśli, emocje i (eureka!) zaczynają się lubić.

Owa sympatia przeplatana jest wieloma wątkami złości, i jak u kobiet bywa – fochami. Bo jedna chciała tak, a wyszło inaczej. Bo druga za bardzo rządzi, a ta trzecia słuchać nie chce. Kobiety i przyjaźń – czy może istnieć bez rozszarpanych włosów, obgadywania i kłamstw? Owszem, jeśli wymienione elementy można zamienić na wspólną pasją – jaką w naszym przypadku jest dziennikarstwo – a konkretniej pisanie. Może dla wielu osób „blogowanie” jest czymś nieprofesjonalnym bądź dziecinnym. Kto w końcu nie miał za sobą przygód z prywatnym pamiętnikiem (czytanym przez rodziców) czy już w nastoletnim życiu – tworzenie bloga na popularnych serwisach internetowych? Niezależnie od poglądów, w swojej „twórczości” przełamujemy utarte konwenanse. Chcąc wzbić się ponad wszelkie podziały, odchodzimy od stereotypów. Biorąc za rękę ironię, kontrowersję i uczucia – do każdego zagadnienia, którego podejmujemy w artykułach. Gdzie szukać inspiracji? Jak mawiał klasyk – na ulicy. W każdej (przede wszystkim) zwykłej sytuacji, jest element magiczny, który może nasunąć nowe wnioski i stać się świeżym spojrzeniem na zastaną rzeczywistością.

Odwiedź nasz świata, który próbujemy tworzyć, spoglądając na codzienność – i tę zza szklanego ekranu i tę z własnego podwórka.

Odwiedź nas na Facebook’u 😉

(Visited 826 times, 1 visits today)

Przeczytaj więcej:


Marta Magda Martyna